Katelin MAG B6 FORTE

Katelin MAG B6 FORTE to magnez i witamina B6 połączone z potasem w jednym suplemencie diety. Te trzy składniki wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, a potas i magnez pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Witamina B6 dodatkowo bierze udział w produkcji czerwonych krwinek. Dzienna porcja preparatu Katelin MAG B6 FORTE zawiera 320 - 480 mg potasu, 90 - 135 mg magnezu oraz 9 – 13,5 mg witaminy B6.

Dlaczego warto wybrać Katelin MAG B6 FORTE?

Dlaczego warto wybrać Katelin MAG B6 FORTE?

Preparat Katelin MAG B6 FORTE jest przeznaczony do stosowania w celu uzupełniania codziennej diety w potas, magnez i witaminę B6.
Suplement Katelin MAG B6 pozwala wzbogacić codzienną dietę o aż trzy niezbędne dla zdrowia składniki. Połączenie potasu, magnezu i witaminy B6 pozwala kompleksowo wspomagać pracę wielu ważnych układów, w tym sercowo-naczyniowego, nerwowego i mięśniowego. Może być także wsparciem dla sportowców oraz osób aktywnych fizycznie.

Suplement diety jest szczególnie polecany osobom dbającym o prawidłowe ciśnienie krwi oraz układ nerwowy i mięśniowy.

Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i utrzymaniu zdrowych kości. Dodatkowo, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego i zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Katelin MAG B6 FORTE dostępny jest w opakowaniu 50 kapsułek. Jedna kapsułka zawiera 160 mg potasu 45 mg magnezu i 4,5 mg witaminy B6.

Zalecana porcja suplementu diety Katelin MAG B6 FORTE wynosi od dwóch do trzech kapsułek każdego dnia. Taka ilość uzupełnia jadłospis o 320–480 mg potasu, 90–135 mg magnezu oraz 9–13,5 mg witaminy B6. W przypadku problemów z przełykaniem, wskazane jest otworzenie kapsułki i wsypanie jej zawartości do pokarmu bezpośrednio przed jedzeniem. Preparat należy popijać wodą. Nie zawiera glutenu ani laktozy.

Skuteczna suplementacja diety

ok. 70-85 mg/d

Niedobór magnezu
w populacji polskiej

135 mg magnezu
+ 480 mg potasu

Suplementacja
Katelin MAG B6 FORTE

Co wyróżnia Katelin MAG B6 FORTE?

Połączenie potasu z magnezem i witaminą B6 w formie kapsułek z mikropaletkami;
przedłużone uwalnianie składników aktywnych, aż do 8 godzin

Zawartość i czas uwalniania składników aktywnych oraz czystość mikrobiologiczna potwierdzone wynikami badań analitycznych

31.12.2021
ok. 3 min

Winogrona – właściwości zdrowotne i wartości odżywcze winogron

Winogrona są doskonałym źródłem witamin i substancji o właściwościach prozdrowotnych. Owoce, które występują w wielu różnorodnych odmianach, znalazły zastosowanie zarówno w świeżej postaci jak i w formie wina. Dzięki temu winogrona są jednymi z najczęściej spożywanych owoców świata. Dzięki ich współcześnie wysokiej dostępności na całym świecie niemal każdy i o każdej porze roku może czerpać […]

28.12.2021
ok. 5 min

Owoce o niskiej zawartości węglowodanów

Owoce stanowią jedno z lepszych źródeł minerałów i witamin, jednak ich częste spożywanie w przypadku osób pragnących wyeliminować z diety cukry proste może nie być zalecane. Zamiast tego warto rozważyć wprowadzenie do codziennej diety wybranych owoców, które charakteryzują się niską zawartością węglowodanów.  Jakie są najlepsze i najgorsze owoce do jedzenia pod względem zawartości węglowodanów? Krótka […]

19.12.2021
ok. 3 min

Roślinne źródła białka. Czym zastąpić mięso w diecie wegetariańskiej?

Białko jest kluczową częścią zdrowej diety. Kiedyś była to obsesja wyłącznie kulturystów i fanatyków siłowni, ale teraz wielu z nas chce się upewnić, że je wystarczająco dużo. Jednak nie tylko wegetarianie powinni być świadomi, jakie produkty poza mięsem są dobrym źródłem białka. Nie ma bowiem gwarancji, że dieta w pełni zaspokaja zapotrzebowanie organizmu na białko. […]